• Temizle
Balık Avı Turları
Olta ile balık avı yapmak ulaşılması kolay ve insanı motive eden bir hobidir. Bir de bunu denize açılıp yapıyorsanız değmeyin keyfinize. Teknemia olarak, sizin bu keyifli hobiye kolayca ulaşmanızı sağlamak için yola çıktık. 

İstediğiniz yerde, dilediğiniz zaman işinin ehli onlarca kaptanı bir arada bulacağınız, Türkiye’nin ilk ve tek e-bilet yöntemiyle tekne ile balık avı turu satan Teknemia’da size en uygun turu bulmak artık çok kolay.

Turları lokasyon bazlı filtreleyerek tura çıkmak istediğiniz limanları araştırabilirsiniz. Örneğin Çeşme, Ildır, Karaburun, Eğrilman, Mordoğan, Çeşmealtı, Urla, Güzelbahçe, Özdere, Gümüldür, Yeni Foça, Eski Foça, Aliağa, Çandarlı, İnciraltı, Körfez, Bostanlı, Seferihisar, Sığacık, Alaçatı, Ilıca, Zeytinli, Çakmaklı, Çiftlikköy, Kuşadası, Söke, Didim, Güllük, Akbük, Kazıklı, Taşburun, Bodrum, Milas, Marmaris, Güvercinlik gibi denize kıyısı olan beldeleri yazıp, turlara göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede hem bu beldeleri ziyaret edip, hem de  hobinizi gerçekleştirebileceğiniz harika bir gezi yapabilirsiniz. 

Ayrıca turları özelliklerine göre filtreleyip,  size en uygununu seçebilirsiniz. Özellikle aile uygun tur, grup indirimli tur ve tüm tekneyi kiralayabildiğiniz turlar gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz hedef balıklı turları inceleyip, çupra, gopez, tırsi, mercan, kolyoz, kırlangıç, barbun, izmarit, istavrit, levrek, kalamar, ahtapot, lambuka, granyöz, kikla, kofana, sinarit, iri çupra, orkinos, akya, kum gridası gibi balıkların meralarını tercih edebilirsiniz. 

Sürdürülebilir balıkçılık için denizlerimizi temiz tutalım, limitlere uyalım, mevsimlik olarak avlanması yasak türleri( Orfoz gibi) avlamamız halinde ait oldukları yere, denize geri salalım.