Tekne ile Balık Avı Turu


Olta ile balık avı yapmak, ulaşılması kolay ve insanı motive eden bir hobidir. Bir de tekne ile balık avı turu yapıyorsanız değmeyin keyfinize.

Sabahın erken saatlerinde tekneye bindiniz, elinizde sıcacık bir çay. Derin bir nefes çektiniz, mis gibi iyot kokusu… Şimdiden deniz sizi içine almaya başladı bile. Derken teknenin motoru çalıştı. Martıların refakatı ile meranıza ulaştınız. Oltanızı bilmediğiniz derinliklere bıraktınız.

Heyecan dorukta!

Oltanıza ardı ardına takılan balıklarla keyifiniz iyice yerinde. Oltanızı çekmeye başladınız, gün ışığının yansımasıyla gümüş gibi parlayan balığın pullarını ilk gördüğünüz an, balık avı keyfinin zirve noktasına ulaşmışsınız demektir.

Tekne ile açılmanın bir başka güzel yanı ise, derinden hangi balığın çıkacağının belli olmamasıdır. İri mercan, çupra, levrek, gopez ve nicesi.

Bakalım sizi neler bekleyecek?

Tekne ile nasıl balık avına çıkabilirsiniz?

Bu zamanda tekne sahibi olmak oldukça zordur. Hem almak son derece pahalı, hem de bakım masrafları, belgeleri, vergileri derken, bu kadar külfete rağmen tekne ile balık avı turuna nasıl çıkacaksınız?

Teknemia.com sizin için tecrübeli ve balık avı turunda uzman kaptanları bir araya getiriyor. Bu turlar hem ekonomik olarak uygun, hem de uzman kaptanların rehberliği sayesinde doğru meralarda keyifli avlar yapabilmenizi sağlar.

Aradığınız turları bulmanın en kolay adresi Teknemia.com'da istediğiniz tarihte ve lokasyonda turları kolayca bulabilir, ödemenizi de online olarak yapabilirsiniz.

Hadi kendinizi ödüllendirin ve tekne ile balık avı turuna çıkın. Hayatınızdan çalmayın, hayatınıza değer katın.

Rastgele!