Hakkımızda


Gündelik hayatın koşuşturmasından kaçarak tekne ile açılıp, doğayla iç içe olmanın herkesi ne kadar heyecanlandırdığını biliyoruz. Biz de bu heyecanla ve “ulaşılabilir keyif” fikriyle yola çıktık. Teknemia olarak kaliteli hizmet veren kaptanlar ve işletmeler ile, bu keyifli hobiye katılmak isteyen deniz sevdalılarını kolay, güvenli ve şeffaf bir online platformda aynı çatı altında buluşturarak, bu huzura en keyifli şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Katılımcılar

Teknemia'da katılımcılar diledikleri lokasyonda ve tarihteki turları listeleyebiliyor, turların yorumlarını inceleyebiliyor, kendilerine en uygun turu kredi kartıyla ve taksit imkanıyla anında satın alabiliyorlar.

Kaptanlar & İşletmeler

Teknemia’da kaptanlar ve işletmeler; turlarını ücretsiz olarak listeliyor, turlarından fotoğraflar koyabiliyor, turlarının tüm özelliklerini sergileyerek, katılımcıların turlar hakkında merak ettikleri tüm detayları belirtebiliyorlar.

 • Turunuzu Kolayca Planlayın

  Size en uygun tekneyi bulmak için harcadığınız zaman ve turları organize etmenin külfetinden sizi kurtarıp, bu keyfe kolayca ve dilediğiniz gibi ulaşmanızı sağlıyoruz.

 • Kredi Kartıyla Güvenle Ödeyin

  Ödemelerinizi online olarak kredi kartıyla güvenle gerçekleştirirken, yaptığımız banka anlaşmaları ile ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.
 • Kaptanınızı Yorumlara Göre Seçin

  Kaptanlar ve işletmeler düzenledikleri turlar sonunda gerçek katılımcıların geri bildirimleriyle değerlendirilir. Siz de bu değerlendirmeler ışığında turunuzu güvenle seçebilirsiniz.
 • Her Zaman Yanınızdayız

  Haftanın 7 günü aktif olan müşteri hizmetlerimizle hem kaptanların ve işletmelerin hem de tur katılımcılarının yanında olarak, ulaşılabilir, hızlı ve sorunsuz bir tur planlaması yapılmasına imkan sağlıyoruz.

Siz sadece keyfinize bakın, gerisini bize bırakın!