Hakkımızda


Gündelik hayatın koşuşturmasından kaçarak tekne ile balık avı turuna çıkıp, doğayla iç içe olmanın herkesi ne kadar heyecanlandırdığını biliyoruz. Biz de bu heyecanla ve “ulaşılabilir keyif” fikriyle yola çıktık. Teknemia olarak kaliteli hizmet veren kaptanlar ile bu keyifli hobiye katılmak isteyen balık sevdalılarını kolay, güvenli ve şeffaf bir online platformda aynı çatı altında buluşturarak, bu hobiye en keyifli şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.
 • Kaptanlar

  Teknemia’da kaptanlar turlarını ücretsiz olarak listeliyor, turlarından fotoğraflar koyabiliyor, turlarının tüm özelliklerini sergileyerek, katılımcıların turlar hakkında merak ettikleri tüm detayları belirtebiliyorlar. Tüm satışlarını kullanıcı dostu panellerinden görüp, kazançlarını kolayca takip edebiliyorlar.


 • Katılımcılar

  Teknemia'da katılımcılar diledikleri lokasyonda ve tarihteki turları listeleyebiliyor, birbiriyle karşılaştırabiliyor, kaptanların önceki turlarından değerlendirmelerini inceleyebiliyor, tur özelliklerine göre filtreleyip kendilerine en uygun turu kredi kartıyla ve taksit imkanıyla anında satın alabiliyorlar.


 • Turunuzu Kolayca Planlayın

  Tekne ile balık turuna çıkmak için geçen zamanın ve turları organize etmenin külfetinden sizi kurtarıp, bu keyifli hobinizi kolayca ve dilediğiniz gibi planlamanızı sağlıyoruz.

 • Kredi Kartıyla Güvenle Ödeyin

  Sitemizde ödemelerinizi online olarak kredi kartıyla güvenle gerçekleştirirken, yaptığımız banka anlaşmaları ile ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.
 • Kaptanınızı Puanına Göre Seçin

  Kaptanlar düzenledikleri turlar sonunda farklı kriterlerde gerçek katılımcıların geri bildirimleriyle değerlendirilir. Siz de bu değerlendirmeler ışığında kaptanınızı güvenle seçebilirsiniz.
 • Her Zaman Yanınızdayız

  Haftanın 7 günü aktif olan müşteri hizmetlerimizle hem kaptanların hem de tur katılımcılarının yanında olarak, ulaşılabilir, hızlı ve sorunsuz bir tur planlaması yapılmasına imkan sağlıyoruz.

Siz sadece keyfinize bakın, gerisini bize bırakın!