Teknemia İle Tura Çıkmak Artık Daha Kolay


Teknemia ailesi olarak dilediğiniz tarihte ve bölgede en keyifli turlara en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Turunuzun gerçekleşeceği ana kadar tüm organizasyon takibinizi Teknemia ekibi olarak yapıyor, sizlerin sorunsuz bir tur geçirmesi için tüm imkanları sağlamaya çalışıyoruz. 7 gün boyunca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizle her sorunuzda yanınızda olmaya devam ediyoruz.


Teknemia İle Tura Çıkmak Artık Çok Kolay

Size daha iyi hizmet verebilmek için aylardır yaptığımız çalışmaların bir sonucu olarak platformumuzu sizlerin talepleri doğrultusunda yeniledik. Artık Teknemia'da dilediğiniz tura daha hızlı ulaşabilir, daha kolay rezervasyon yapabilirsiniz. Yeni platformumuzla birlikte sizler için geliştirdiğimiz hizmetlerimizden bazıları şu şekilde:

  • Yeni platformumuzda dilediğiniz tura ulaşmak artık daha kolay. Dilerseniz kategorileri ve bölgeleri inceleyebilir, dilerseniz kaptan ya da turunuzun adını yazarak kolayca aratabilirsiniz.
  • Artık rezervasyon yapmak için üye olmanıza gerek yok. Birkaç adımda kolayca dilediğiniz tura rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Farklı ödeme yöntemleri ile isterseniz kredi kartıyla ve taksitle ödeyebilir, dilerseniz havale yapabilir ya da 0850 3030 06 03 no’lu müşteri hizmetlerimizi arayarak telefonda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Turlara yorum yazabilir, önceki değerlendirmelere göre turunuz hakkında daha şeffaf bilgi alabilirsiniz.


Teknemia'da turları nasıl incelerim?

Arama çubuğuna tur, bölge ya da kaptan ismini girerek, tura çıkmak istediğiniz ayı seçerek turunuzu kolayca aratabilirsiniz.Arama sonuçları sayfamızda listelenen turları inceleyebilir, sıralayabilir, filtreleyebilir ve size en uygun turu "İncele" butonuna basarak turun detaylarına göz gezdirebilirsiniz.Teknemia'da nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

Tur detaylarında düzenlenen turun fotoğraflarına bakabilir, tur hakkında bilgi alabilir, sayfadaki haritadan turun tam konumunu görebilirsiniz.


Turlara rezervasyon yapmak için önce tura çıkmak istediğiniz tarihi seçin. Sonra varsa seçenekleri kullanarak turun kalkış saatini seçebilirsiniz. 

  


Tek bir kalkış seçeneği olan turlarda direkt kişi sayısı seçimine geçebileceksiniz (Bu turların kalkış saatlerini tur detay açıklamasında bulabilirsiniz.). Tarihi ve kalkışı belirledikten sonra kişi sayısını seçebilir ve Rezervasyon Yapın butonuna basarak ödeme seçeneklerine geçebilirsiniz.Teknemia'da nasıl ödeme yapabilirim?

3 adet ödeme adımında kolayca turunuza rezervasyon yapabilirsiniz. Birinci adımda kredi kartı, havale ya da telefonla ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız, kredi kartınız anlaşmalı programlarımız içinde değilse, Visa Master Card seçeneğini işaretleyip bir sonraki adıma geçebilirsiniz.Kredi kartınız anlaşmalı programlarımız içinde ise, menüden anlaşmalı banka programlarımız dahilinde kredi kartınızı seçebilirsiniz. Anlaşmalı banka programlarımız size 12 taksite kadar taksit imkanı sağlayacaktır.İkinci adımda iletişim bilgilerinizi girebilirsiniz. Burada doğru telefon numarası ve email vermeniz çok önemli. Turu satın aldıktan sonra biletiniz ve kaptanın telefon numarasını bu iletişim bilgileri üzerinden sizlerle paylaşacağız.


Üçüncü ve son adımda kredi kartı bilgilerinizi girip, rezervasyonunuzu güvenle tamamlayabilirsiniz. Unutmayın, turlarınızın hava koşulları veya mücbir sebeplerden dolayı gerçekleşmemesi durumunda anında para iadesi alabilirsiniz. 


Rezervasyon yapmış olduğunuz tur dakikalar içinde kaptanınız tarafından onaylandığında hem biletinizi hem de kaptanın telefon numarasını size göndereceğiz. Turunuz tamamlandıktan sonra yaşadığınız deneyimleri tur detay sayfasında alt kısımda bulunan "Yorumlar" bölümünde paylaşabilirsiniz.


Teknemia ailesi olarak sizlerin bu keyifli hobiye daha kolay ve güvenle ulaşabilmeniz için her gün çalışıyoruz. Her türü soru, yorum ve görüşleriniz için günün her saati sitemizde bulunan Whatsapp butonu aracılığıyla ya da haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında 0850 303 06 03 no'lu müşteri hizmetleri hattımızdan bizelere ulaşabilirsiniz.