Teknemia Yardım Merkezi


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Teknemia'nın sunduğu hizmetler ile, ödeme, rezervasyon ve iptal süreçleri hakkında bilgileri sizler için derledik.

Yine de her türlü sorunuz için bize İletişim sayfamızdan yazabilir ya da 0 850 303 06 03 no'lu müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.


Teknemia nedir?
Teknemia olarak kaliteli hizmet veren kaptanlar ve işletmeler ile, bu keyifli hobiye katılmak isteyen deniz sevdalılarını kolay, güvenli ve şeffaf bir online platformda aynı çatı altında buluşturarak, bu aktiviteye en keyifli şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyoruz.
Teknemia.com üzerinden dilediğiniz bölgede ve tarihteki turlara kolayca ulaşabilir, tur yorumlarını okuyabilir, size en uygun tura güvenle rezervasyon yapabilirsiniz.
Teknemia tur rezervasyon işleminin güvenli olmasını nasıl sağlar?
Teknemia, tur düzenleyenler ile tur katılımcılarını bir araya getiren bir pazaryeridir. Teknemia üzerinden yaptığınız rezervasyonlar anlık olarak tur düzenleyenlere iletilir, onay alınır ve yeriniz ayrılır. Bu süreçte ödediğiniz ücretler BDDK kapsamında bir ödeme kuruluşuna bağlı bir hesapta güvence altında tutulur. Tur bitiminde ödediğiniz tutarlar tur düzenleyenlere bu hesaptan ödenir. Bu sayede turunuzda oluşabiliecek olası iptallerde, yatırmış olduğunuz tutarın %100 iadesini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.
Teknemia'nın avantajları nelerdir

Teknemia kolay, güvenilir ve şeffaf bir rezervasyon deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır ve size bu kapsamda birçok avantaj sunar, bunlardan bazıları:

  • Teknemia'da dilediğiniz bölgede ve tarihteki turları kolayca listeleyebilirsiniz, bu sayede sosyal medyada ya da internet üzerinde tur aramanın külfetine katlanmazsınız.
  • Sizden önce tura çıkanların yorumlarını okuyabilir ve bu sayede kendinize en uygun turu belirleyebilirsiniz.
  • Tur ücretlerini teknede nakit olarak vermektense, Teknemia üzerinden kredi kartıyla ödeyebilir ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.
  • Para puan sistemiyle tura çıktıkça sonraki turlarınız için indirim kazanabilirsiniz.
  • Teknemia'nın yaptığı kampanyalar ile size özel indirimli fiyatlarla tura çıkabilirsiniz.
  • Tüm bu süreçte her türlü sorunuz için 0850 303 06 03 no'lu müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
  • Sadece rezervasyonunuz oluşuncaya kadar değil, rezervasyon sonrası turunuzun başlangıcına kadar, müşteri temsilcilerimiz çıkacağınız turu kusursuz hale getirmek için size yardımcı olurlar.
Teknemia bünyesindeki tekneler lisanslı mıdır?
Evet, Teknemia bünyesindeki tüm tekneler branşlarına göre gerekli tüm belgelere ve lisanslara sahiptirler.