Ildır Balık Avı Turu | FP35415 | İzmir 
 İYİ SEÇİM!

Ildır Balık Avı Turu | FP35415 | İzmir 


  • Bireysel Balık Avı Turu
  • Ildır/ İzmir
  • 10 saatlik tur
  • 10 metre | 10 kişilik
Yenilenmiş teknemizde, Ildır'ın en güzel meralarında balık tutmaya var mısınız?

✓ 5 adet bireysel tur rezervasyonunda, Teknemia'da kullanabileceğiniz 200 TL'lik indirim kuponu anında hediye!


Ekipmanlar
Olta, yem ve diğer balık avı ekipmanları misafirler tarafından getirilir. 
Yiyecek & İçecek
Turda ücretsiz sıcak içecek servisi mevcuttur. Bunun dışındaki yiyecek ve içecekler misafirler tarafından getirilebilir.
Bireysel Kiralama
Bu turda bireysel kiralama yapabilirsiniz. Bu turu tüm tekne kiralamak için tekne kapasitesi kadar satın almanız gerekir..
Ödeme Seçenekleri
Bu tura rezervasyon yapmak için tüm tutarı Teknemia üzerinden EFT yoluyla ya da kredi kartına 12 taksite varana seçeneklerle ödeyebilirsiniz.
İptal Politikası
Yalnızca kaptandan kaynaklı ya da hava koşulları sebebiyle tur iptal edilebilir. İptal edilen turlarda %100 ücret iadesi gerçekleşir.

▸ Tur rezervasyonunu tamamladığınızda, kaptanın iletişim bilgilerini size SMS yoluyla ileteceğiz.
▸ Haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında 0 850 303 06 03 no'lu müşteri hizmetlerimizi arayarak turla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
▸ Bu sayfadaki tüm bilgiler tur düzenleyici tarafından sağlanmaktadır.
▸ Teknemia size bu turları duyurmakla görevlidir. Tur başladığı andan itibaren, tur boyunca yaşadığınız tecrübelerden Teknemia sorumlu değildir.

Tekne Konumu
Tekne konumu: Ildır Balıkçılar Limanı. Detaylı konumu aşağıdaki haritadan görebilirsiniz.

Meradaki Balıklar
✓ Çipura ✓ Mercan
✓ Sargoz ✓ Ahtapot
✓ Karagöz ✓ Kolyoz
✓ İzmarit ✓ Gopez

Ekipman Tavsiyeleri
Kurşun tavsiyesi: 100-125-150 gram
İğne tavsiyesi: 2-3 numara uzun pala hırsızlı, 4 numara mercan iğnesi
Yem tavsiyesi: Mamun, çimçim, sardalya, sülünez

Tekne Olanakları
✓ Balık Bulucu ✓ Balık Kovası
✓ Mutfak ✓ Dinlenme Yeri
✓ Soğutucu ✓ Kesme Tahtası
✓ WC ✓ Mangal

Zaman Planı
Gece Turu: 18:30 - 06:00
Gündüz Turu: 06:30 - 17:00

Tekne Kuralları
Ekipmanlar
Olta, yem ve diğer balık avı ekipmanları misafirler tarafından getirilir.
Yiyecek & İçecek
Tüm yiyecek ve içeceklerinizi misafirler tarafından getirilebilir.
Tuttuğunuz Balıklar
Tuttuğunuz tüm balıkları alabilirsiniz.
Yasal İzin
Ticari Amaçlı Amatör Balıkçılık Turizm İzin Belgesi vardır.
Meralar
Kaptanda önceden kayıtlı olan meralara gidilir. Yeterli balık olmaması halinde meralar değiştirilebilir.
Çocuklar
Her çocuk 1 kişi olarak ücretlendirilir.

Ödeme & İptal Koşulları
Ödeme: Tur ücretinin tamamı Teknemia üzerinden ödenir.
İptal politikası: Kaptan kaynaklı ya da hava koşulları sebebiyle turlar iptal edilebilir. Bu durumlarda %100 ücret iadesi gerçekleşir.

Sıkça Sorulan Sorular
Teknemia üzerinden ödeme tamamlandıktan sonra rezervasyonunuz anlık olarak kaptan onayına gitmektedir. Kaptanınız turu onayladığında, tur rezervasyonu sırasında yazmış olduğunuz cep telefonu numaranıza SMS olarak tur düzenleyen kişinin (kaptanın) telefon numarası iletilir ve e-posta adresinize tur biletiniz gönderilir. Aynı zamanda sizin iletişim bilgileriniz de tur düzenleyen kişiye (kaptana) iletilir. Bu sayede tura katılmadan önce iletişim kolaylığı sağlanır.

İncelediğiniz tur sayfasında, rezervasyon bölümünde tur takvimine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde gitmek istediğiniz tarih seçilebiliyorsa ya da bir doluluk uyarısı vermiyorsa satın almak istediğiniz tur müsaittir. Ayrıca seçtiğiniz tarihteki bireysel turlarda, tur katılımcı sayısını artırarak teknedeki katılımcı müsaitliğini görebilirsiniz.
Dilerseniz EFT yolu ile, dilerseniz kredi kartıyla 12'ye varan taksit imkanlarıyla site üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Farklı günlerde yapılmış turlarda, Teknemia üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz indirim kuponu kazanırsınız. Kazandığınız indirim kuponları tur bitiminden sonra hesabınıza yüklenir ve sonraki rezervasyonlarınızda ödeme adımında Kupon Kodu alanına girerek indirimden faydalanabilirsiniz. Kazandığınız para puanlar ve hediye çekleri size SMS yoluyla iletilir. Para puanları kazanmak için turların gerçekleşmiş olması gerekir. Güncel kampanya koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.


Teknemia üzerinden aldığınız aldığınız turlar kesin satıştır ve sizin tarafınızdan iptal edilememektedir. Turlar yalnızca tur düzenleyici (kaptan) tarafından ve hava koşulları sebebiyle güvenliğiniz için iptal edilebilir. Turun iptal edilmesi durumunda %100 para iadesi tarafınıza gerçekleştirilir. Turunuz iptal olduğunda, para iadesi alabileceğiniz gibi, farklı bir tura ya da tarihe rezervasyonunuz kaydırılabilir.

Her bireysel tur için minimum bir katılımcı sayısı vardır. Bu sayıları tur düzenleyenler (kaptanlar) belirler. Rezervasyon yaptığınız tur, kaptanınız tarafından belirlenen katılımcı sayısına ulaşmaz ise tur iptali gerçekleşebilir. Bu noktada müşteri hizmetlerimiz konuyla ilgili öncesinde sizi bilgilendirir, dilerseniz sizi farklı bir tura yönlendirir ya da ücret iadenizi gerçekleştirir.

Teknemia, tur düzenleyenler ile tur katılımcılarını bir araya getiren bir pazaryeridir. Teknemia üzerinden yaptığınız rezervasyonlar anlık olarak tur düzenleyenlere iletilir, onay alınır ve yeriniz ayrılır. Bu süreçte ödediğiniz ücretler BDDK kapsamında bir ödeme kuruluşuna bağlı bir hesapta güvence altında tutulur. Tur tamamlandığında, ödediğiniz ücretler tur düzenleyenlere bu hesaptan ödenir. Bu sayede turunuzda oluşabiliecek olası iptallerde, yatırmış olduğunuz tutarın %100 iadesini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.


YORUMLAR

Yıldız Aysuda
10/08/2022
10 Numara turdu, çok teşekkürler. Tavsiye ederim.
☑️ Alihan Kaptan (Tur Düzenleyen)
10/08/2022
Çok teşekkür ederim çok sağolun.. tekrar bekleriz her zaman..
İbrahim Şentürk
26/10/2022
Kaptana misafir perverliği için teşekkür ederim. Güzel balıklar tuttuk iyi bir gün geçirdik. Kaptanın tuttuğu kalamarları misafirlere vermesi güzel bir jesti teşekkür ederim. "
☑️ Alihan Kaptan (Tur Düzenleyen)
26/10/2022
İbrahim Bey merhabalar, ben çok teşekkür ederim dostçul yaklaşımınız ve sabrınız için.. tekrar beklerim sağlıklı günler dilerim..
Kürşad Özdal
09/12/2022
Alihan kaptan, çok saygılı ve kültürlü genç bir arkadaş.
Balığın zayıf olduğu merada, "izninizle yer değiştirmek istiyorum" diyecek kadar, tura katılanları amacına ulaştırmak için uğraşıyor.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
# Alihan Kaptan | Artemisia
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
Bireysel Balık Turu • 10 metre
İPTAL POLİTİKASI:
İptal politikamız için Satış Sözleşmemizdeki "Bilet ile İlgili Şart ve Koşullar" maddesinden bilgi alabilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

750TL

10 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ildır Balık Avı Turu | FP35415... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.