Mersin Balık Avı Turu | FP3311 | Mersin 
 İYİ SEÇİM!

Mersin Balık Avı Turu | FP3311 | Mersin 


  • Bireysel Balık Avı Turu
  • Mersin
  • 11 saatlik tur
  • 10 metre | 9 kişilik
Mersin'in gözde balık avı turunda yerinizi ayırtın.

✓ 5 adet bireysel tur rezervasyonunda, Teknemia'da kullanabileceğiniz 200 TL'lik indirim kuponu anında hediye!


Ekipmanlar
Olta, yem ve diğer balık avı ekipmanları misafirler tarafından getirilir. 
Yiyecek & İçecek
Turda ücretsiz sıcak içecek servisi mevcuttur. Bunun dışındaki yiyecek ve içecekler misafirler tarafından getirilebilir.
Bireysel Kiralama
Bu turda bireysel kiralama yapabilirsiniz. Bu turu tüm tekne kiralamak için tekne kapasitesi kadar satın almanız gerekir..
Ödeme
Bu tura rezervasyon yapmak için tüm tutarı Teknemia üzerinden EFT yoluyla ya da kredi kartına 12 taksite varana seçeneklerle ödeyebilirsiniz.
İptal Politikası
Yalnızca kaptandan kaynaklı ya da hava koşulları sebebiyle tur iptal edilebilir. İptal edilen turlarda %100 ücret iadesi gerçekleşir.

▸ Tur rezervasyonunu tamamladığınızda, kaptanın iletişim bilgilerini size SMS yoluyla ileteceğiz.
▸ Haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında 0 850 303 06 03 no'lu müşteri hizmetlerimizi arayarak turla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
▸ Bu sayfadaki tüm bilgiler tur düzenleyici tarafından sağlanmaktadır.
▸ Teknemia size bu turları duyurmakla görevlidir. Tur başladığı andan itibaren, tur boyunca yaşadığınız tecrübelerden Teknemia sorumlu değildir.

Tekne Konumu
Tekne konumu: Mersin Çamlıbel Limanı. Detaylı konumu aşağıdaki haritadan görebilirsiniz.

Meradaki Balıklar
✓ Çipura ✓ Lidaki
✓ Palamut ✓ Mercan
✓ Karagöz ✓ Kolyoz
✓ Uskumru ✓ Gopez

Ekipman Tavsiyeleri
Kurşun tavsiyesi: 50-75-100 gram
İğne tavsiyesi:  3lü hırsızlı takım 3 veya 4 numara iğneli, kurşun 50-75-100gr aralağında ve yedekli yanınızda bulunması gerekiyor.
Yem tavsiyesi: yeşil tüylü çapari yedekli yanınızda bulunması gerekiyor.

Tekne Olanakları
✓ Balık Bulucu ✓ Balık Kovası
✓ Mutfak ✓ Dinlenme Yeri
✓ Can Yeleği ✓ Kesme Tahtası
✓ WC ✓ Mangal

Zaman Planı
Sabah Turu: 06:00 - 17:00
Akşam Turu: 18:00 - 23:59
Akşam Tam Tur: 18:00 - 05:30
Gece Turu: 00:30 - 05:30

Tekne Kuralları
Ekipmanlar
Olta, yem ve diğer balık avı ekipmanları misafirler tarafından getirilir.
Yiyecek & İçecek
Tüm yiyecek ve içeceklerinizi misafirler tarafından getirilebilir.
Tuttuğunuz Balıklar
Tuttuğunuz tüm balıkları alabilirsiniz.
Yasal İzin
Ticari Amaçlı Amatör Balıkçılık Turizm İzin Belgesi vardır.
Meralar
Kaptanda önceden kayıtlı olan meralara gidilir. Yeterli balık olmaması halinde meralar değiştirilebilir.
Çocuklar
Her çocuk 1 kişi olarak ücretlendirilir.

Ödeme & İptal Koşulları
Ödeme: Tur ücretinin tamamı Teknemia üzerinden ödenir.
İptal politikası: Kaptan kaynaklı ya da hava koşulları sebebiyle turlar iptal edilebilir. Bu durumlarda %100 ücret iadesi gerçekleşir.

Sıkça Sorulan Sorular
Teknemia üzerinden ödeme tamamlandıktan sonra rezervasyonunuz anlık olarak kaptan onayına gitmektedir. Kaptanınız turu onayladığında, tur rezervasyonu sırasında yazmış olduğunuz cep telefonu numaranıza SMS olarak tur düzenleyen kişinin (kaptanın) telefon numarası iletilir ve e-posta adresinize tur biletiniz gönderilir. Aynı zamanda sizin iletişim bilgileriniz de tur düzenleyen kişiye (kaptana) iletilir. Bu sayede tura katılmadan önce iletişim kolaylığı sağlanır.

İncelediğiniz tur sayfasında, rezervasyon bölümünde tur takvimine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde gitmek istediğiniz tarih seçilebiliyorsa ya da bir doluluk uyarısı vermiyorsa satın almak istediğiniz tur müsaittir. Ayrıca seçtiğiniz tarihteki bireysel turlarda, tur katılımcı sayısını artırarak teknedeki katılımcı müsaitliğini görebilirsiniz.
Dilerseniz EFT yolu ile, dilerseniz kredi kartıyla 12'ye varan taksit imkanlarıyla site üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Farklı günlerde yapılmış turlarda, Teknemia üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz indirim kuponu kazanırsınız. Kazandığınız indirim kuponları tur bitiminden sonra hesabınıza yüklenir ve sonraki rezervasyonlarınızda ödeme adımında Kupon Kodu alanına girerek indirimden faydalanabilirsiniz. Kazandığınız para puanlar ve hediye çekleri size SMS yoluyla iletilir. Para puanları kazanmak için turların gerçekleşmiş olması gerekir. Güncel kampanya koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.


Teknemia üzerinden aldığınız aldığınız turlar kesin satıştır ve sizin tarafınızdan iptal edilememektedir. Turlar yalnızca tur düzenleyici (kaptan) tarafından ve hava koşulları sebebiyle güvenliğiniz için iptal edilebilir. Turun iptal edilmesi durumunda %100 para iadesi tarafınıza gerçekleştirilir. Turunuz iptal olduğunda, para iadesi alabileceğiniz gibi, farklı bir tura ya da tarihe rezervasyonunuz kaydırılabilir.

Her bireysel tur için minimum bir katılımcı sayısı vardır. Bu sayıları tur düzenleyenler (kaptanlar) belirler. Rezervasyon yaptığınız tur, kaptanınız tarafından belirlenen katılımcı sayısına ulaşmaz ise tur iptali gerçekleşebilir. Bu noktada müşteri hizmetlerimiz konuyla ilgili öncesinde sizi bilgilendirir, dilerseniz sizi farklı bir tura yönlendirir ya da ücret iadenizi gerçekleştirir.

Teknemia, tur düzenleyenler ile tur katılımcılarını bir araya getiren bir pazaryeridir. Teknemia üzerinden yaptığınız rezervasyonlar anlık olarak tur düzenleyenlere iletilir, onay alınır ve yeriniz ayrılır. Bu süreçte ödediğiniz ücretler BDDK kapsamında bir ödeme kuruluşuna bağlı bir hesapta güvence altında tutulur. Tur tamamlandığında, ödediğiniz ücretler tur düzenleyenlere bu hesaptan ödenir. Bu sayede turunuzda oluşabiliecek olası iptallerde, yatırmış olduğunuz tutarın %100 iadesini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.


YORUMLAR

Murat Daşa
28/02/2022
Kesinlikle Mersin'deki en iyi balık avı turu. Teknemia'da bulunmasına ayrıca çok sevindim.Tavsiye ederim
Yahya Akbulut
07/03/2022
Cok memnun kaldik
Ruzgar kaptan sağolsun iyi agirladi bizi
Yusuf ÇIĞLADI
02/05/2022
Bende çok memnun kaldım , Allah var çok iyi biri , her konuda yardımcı oldu .. ilk defa gelecekler hiç çekinmeyin.. tavsiye Notum 10/10 Rüzgar kaptana selamlar ..
Hakan Aydın
03/05/2022
Çok ilgili birisi sağolsun ilk seferimizdi çok ilgilendi güzel geçti öneririm. Deniz tutma ihtimali olanlar gitmeden ilaç alsınlar gittikten sonra çok işe yaramıyor
KADİR ÖZTAŞ
27/09/2022
Her konuda bize yardımcı oldu. Çok da güzel meralarda iyi balık tuttuk.Merisn deki ilk balık tekne turumdu.Rüzgar kaptana teşekkür ederim.Kendisi güler yüzlü,anlayışlı bir insan.İlk defa gidecekler hiç çekinmeden edebilirler.
Elif GÜRHAN DURAN
26/10/2022
ilk deneyimim olmasına rağmen Rüzgar kaptan sayesinde çok güzel vakit geçirdik. Kendisi bölgenin meralarına hakim olduğu için tur başından sonuna kadar aralıksız balık tutturdu bize. Misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Bu güzel deneyimi herkese tavsiye ederim. İlk defa gidecekler tura gelmeden önce kaptanla iletişime geçer ve onun istediği malzemeleri temin ederek gelirlerse eli boş dönme şansınız yok denecek kadar az.
Savaş Karaçam
18/11/2022
Ben gündüz turu satın aldım ancak havadan dolayı gece turuna çıktık ancak yağmur yağınca rüzgar oldu biraz sıkıntı çıktı. Genel olarak fena değildi.
Salih Karabulut
06/12/2022
Memnun kaldım ancak gece yerine gündüz gitmek daha iyi olacak sanıyorum .( Biraz fazla üşüdüm ). Ekibe teşekkür ediyorum.
Boran Akbaş
06/12/2022
Kaptan çok samimi ve ilgili bir kaptan.Bizi uygun meralara radar eşliğinde götürüp zaman zaman kendi de oltamıza balon balığı takıldığında çok yardımcı oldu.Sohbeti ve ilgisi için kendisine teşekkür ederim…
Kaan Aksan
09/11/2023
Merhaba mersinden Mustafa kaptanla balık turuna katıldım. Gerçekten çok güzel ilgilendi ve yardımcı oldu. Böyle bir fırsat sunduğunuz için sizlerede teşekkür ederim. İyi çalışmar.
Muhammet Fatih Ulutop
29/01/2024
Merhaba
İlk tecrübemizdi arkadaşlarla.
Ve memnun kaldık. Kaptan gayet ilgiliydi bize karşı, Sadece tuvalet pek iç açıcı değildi, Onun dışında bir problem olmadi
Hakan Ceylan
26/02/2024
Mustafa kapta çok teşekkür ederim güzel bir avdı bizim için boş dönmeyelim diye elinden geleni yaptı teşekkürler iyi çalışmalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
# Rüzgar Kaptan | Rüzgar Kaptan 35
LOKASYON:
Mersin
YEMEK:
Bireysel Balık Turu • 10 metre
İPTAL POLİTİKASI:
İptal politikamız için Satış Sözleşmemizdeki "Bilet ile İlgili Şart ve Koşullar" maddesinden bilgi alabilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

350TL

6 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Mersin Balık Avı Turu | FP3311... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.