Tekneni ücretsiz kaydet,
binlerce müşteriye kolaylıkla ulaş!

Teknemia'da teknenizi ücretsiz kaydedin, pazarlamayı ve müşteri hizmetlerini bize bırakın!


Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

  •  
  •  
  •  
  • chapta

Neden Teknemia?

Bir tekne turuna çıkmanın herkesi ne kadar heyecanlandırdığını biliyoruz. Biz de bu heyecan ile yola çıktık. Teknemia olarak, siz balık turu düzenleyen kaptanlar ile balık sevdalılarını bir araya getirirken, sektörün büyümesini, talebin çoğalmasını ve kazancınızın artmasını sağlıyoruz.
 
Sektörün Büyümesi

Talebin Çoğalması

Kazancın Artması

AvantajlarımızTurunu Ücretsiz Listele
Turunu Teknemia'da herhangi bir ücret ödemeden listeleyebilirsin. Bu sayede binlerce tur katılımcısına kolaylıkla ulaşabilirsin.
Siparişini Kolayca Takip Et
Düzenlediğin turlara gelen siparişleri dilediğin yerden kolaylıkla takip edebilir, geçmiş siparişlerini kontrol edebilir, kazancını görebilirsin.
Zamandan Tasarruf Et
Yaptığın telefon trafiği ve sosyal medyada geçen zamanı azalt, bu sayede sadece düzenlediğin tura odaklan. Gerisini Teknemia'ya bırak.
İptallerde Kazancın Cebinde
Son dakika iptallerden kaynaklı maddi kayıpları dert etmene gerek yok. Turunu satın alan katılımcılar gelmese de kazancın cebinde kalıyor.
Gruplara Özel Fiyatlar
Gruplara özel fiyatlar verebilirsin. Bu sayede aynı turu hem gruplara hem de bireysel katılımcılara açabilirsin.
Emeğinin Karşlığını Al
Müşterilerin değerlendirmeleri ile emeklerinin karşılığını alarak, sonraki müşteriler için öne çıkma şansını yakalayabilirsin.
Daha Çok Müşteriye Ulaş
Teknemia'nın yaptığı pazarlama faaliyetleri ile talebini artırabilir, daha çok müşteriye ulaşabilirsin.
Taksit Avantajıyla Bir Adım Öndesin
Teknemia'nın bankalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde, sen de turlarında müşterilerine taksitli ödeme seçeneği sunabilirsin.

ÇözümlerimizKaptan Profil
Profil sayfanda kendini tanıtabilir, ücretsiz olarak turlarını listeleyebilir, turlarının detaylarını ve fotoğraflarını koyabilirsin.
Yönetim Paneli
Tüm turlarını, siparişlerini ve kazançlarını dilediğin zaman, istediğin yerden ücretsiz olarak yönetebilirsin.
Müşteri Hizmetleri Desteği
Hem katılımcıların hem de senin tüm sorularında yanında olacağımız müşteri hizmetlerimiz ile telefon trafiğini azaltıyoruz, zamanın sana kalıyor.
Tahsilat Garantisi
Güvenli online ödeme sistemimiz ile, alınan ödemeler BDDK uyumlu ödeme sistemimizin havuzunda toplanır, tur düzenlendikten sonra anlaştığımız süre içinde hesabınıza yatırılır.
Adetli Satış Sistemi
Toplu alımlara özel belirleyeceğiniz fiyat ya da indirim yüzdesi ile satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, aynı tur içinde hem bireysel hem grup katılımcılara satış yapabilirsiniz.
Geri Bildirim Modülü
Katılımcılar tura çıktıktan sonra turu düzenleyen kaptanları dört kriterde değerlendirerek, puan verebilirler. Bu sayede işini iyi yapan kaptanlar öne çıkacaklar.
Pazarlama Çözümleri
Para puan kazanma, hediye çekleri, online reklamlar ve daha fazlası ile Teknemia turlarını öne çıkaracak faaliyetlerde bulunur. Bu sayede kaptanların üzerindeki yükü alır.
Banka Anlaşmaları
Teknemia'nın bankalarla yaptığı anlaşmalar ile müşteriler taksitli ödemenin kolaylığından faydalanırken, kaptanlar turlarını daha rahat satabilirler.