Balık Avı | Tüm Tekne Grup Turlar

Çıkış Tarihi
BALIK AVI | TÜM TEKNE GRUP TURLAR LİSTELENİYOR


Balık avı turları çok keyifli ve rahatlatıcı bir aktivitedir. Peki bu turlara sadece siz ve sevdiklerinizin olduğu bir teknede çıkmak daha keyifli olmaz mı? Sadece size özel teknelerde balık avı turu gerçekleştirmek hem ekonomik hem de daha eğlencelidir.

Tüm tekne grup balık avı turlarında hangi balıkları yakalarım?

Arkadaşlarınızla grup olarak tekne ile balık avı turunda yakalayabileceğiniz balıkların çeşitleri bir hayli fazladır. Merasına göre çipura, gopez, tırsi, mercan, kolyoz, kırlangıç, barbun, izmarit, istavrit, levrek, kalamar, ahtapot, lambuka, granyöz, kikla, çinekop, mırmır, kofana, antenli mercan, minekop gibi balıklar yakalayabilirsiniz.

Tüm tekne grup balık avı turlarında mera ve av nasıl yapılır?

Tüm tekne rezervasyon ile grup balık avı turlarında dilerseniz doğal mera dilerseniz de çiftlik meralarında av yapabilirsiniz. Size özel tüm tekne turlarında hedef balığınızı ve yem çeşitlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Tüm tekne grup balık avı turlarında yem seçimi nasıl yapılmalıdır?

Tüm tekne grup balık avı turlarında hedef balığınıza göre sülünez, mamun, çiçim, karides, midye, yengeç, hamur veya palet yemden birini seçebilirsiniz.

Tüm tekne grup balık avı turlarında ekipman seçimi nasıl yapılmalıdır?

Kapalı tekne ile balık avı turlarında tutacağınız balığa göre ip misina veya normal misina seçeneklerinden birini seçmek size kalmıştır. Üstelik tüm tekne balık avı turlarında gruplara göre özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.