Balık Avı | VIP Büyük Balık Turları

Çıkış Tarihi
BALIK AVI | VIP BÜYÜK BALIK TURLARI LİSTELENİYOR


Büyük Balık Avı turları en heyecan verici balık turlarından biridir. Hedeflenen balık büyük olunca yaşayacağınız adrenalin de bir hayli fazla olur. VIP balık avı turlarına katılın, size özel teknelerde, size özel profesyonel ekipmanlarla büyük balıkların peşinde bu unutulmaz maceraya ortak olun.

VIP balık avı turlarında hangi balıkları yakalarım?

Büyük Balık Avı turlarında hedeflenen ve yakalayabileceğiniz pek çok balık vardır. Grida, Lagos, Sinarit, Orkinos, Kılıç Balığı, Trança, Lambuka, Dev Kalamar, Palamut, Akya bunlardan bazılarıdır.

Yakalanan büyük balıklarda hangi ekipmanlar kullanılır?

Bu balıklar boyutları itibariyle yakalanması bir hayli zor balıklardır. Bu balıkları tekneye alabilmek için profesyonel ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınız olan tüm ekipman ve yemler VIP Balık turlarında kaptanlarımız tarafından size verilmektedir. Yine turlarda kullanacağınız sahte yemler de kaptanlarımız tarafından temin edilmektedirler.

Büyük balık avı turlarına nasıl ulaşırım?

Teknemia.com üzerinden alacağınız VIP balık avı turlarıyla kolayca bu turlara erişebilirsiniz. Bazı VIP balık avı turlarımızda charter hizmeti de verilmektedir. Charter hizmetleri sayesinde nerede olursanız olun hayal ettiğiniz büyük balık avlarına kolayca ulaşabilmektesiniz.

Büyük balık avı turları nerede yapılmaktadır?

Dört tarafı denizlerle çevrili ülkemizde büyük balık avları genellikle Ege Denizi ve Akdeniz’de yapılmaktadır. Karadeniz ve Marmara Denizi’nde Grida, Lagos, Sinarit, Orkinos, Kılıç Balığı, Trança, Lambuka, Dev Kalamar, Palamut, Akya gibi balıkları çok nadir göründüğünden, bu tip turlar Marmara Denizi ve Karadeniz’de yapılmamaktadır. Ege Denizi ve Akdeniz’de yapılan büyük balık avı turlarının en çok gerçekleştiği bölgeler ise Çeşme, Fethiye, Bodrum, Marmaris, Antalya, Mersin, KKTC Girne gibi yerlerdir.